عضویت در سایت

*

*

*

*

*

*

کلمه عبور را فراموش کردید؟

*

کمی درباره ما بدانید ! 

گروه التراگیگ کار خود را از اواخر سال 1384 با 10 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع وب سايت های تجـاری و شخصی آغاز کرده است. از زمان تاسیس سعی  التراگیگ جلب اعتـماد و رضايت كامل مشتري از كار بوده است. در حال حاضر شرکت با دارا بودن متخصصـان جوان ، مجرب و تحصیل کرده آماده ارائه ی خدمـات به شما مشتـریان عزیز می باشد و  در این راستا از تمام تلاش خود برای رضایت شما از کار ، دریغ نخواهد کرد.
التراگیگ با دانش متخصصان جوان خود آماده همکاري با شرکت ها ، گروه هاي تبليغاتي و برنامه نويسان مي باشد.
از هم اکنون مي توانيد در ساخت و طراحي پروژه هاي خود با ما همکاري داشته باشيد.

هدف ما از راه اندازی این وب سایت ارائه خدمات طراحی وب سایت و پیاده سازی پورتال های تحت وب است. برخی از خدماتی که توسط طراحی وب سایت در التراگیگ ارائه می شوند به صورت زیر است: بهینه سازی و طراحی وب سایت 9 سال تجربه ما، اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی وب سایت عبارتند از نیاز سنجی ، آنالیز رقبا ، طراحی قالب سایت ، مهندسی اطلاعات ، برنامه نویسی ، ارتقا رتبه سایت و تست نهایی  . همچنین مشاورین ما در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و وب سایت شما را پشتیبانی خواهند کرد.

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو : در بهینه سازی سایت، ما وب سایت طراحی و سپس بهینه سازی می کنیم که در موتور های جستجو، بهتر ایندکس شود و ترافیک بیشتری را جذب نماید در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار می گیرد و بیشتر در معرض دید مشتریان هدفیکه به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد. بازاریابی و تبلیغات حرفه ای از جمله تبلیغات توسط ارسال گسترده پیام کوتاه با بانک شماره های همراه (دسته بندی شده) , ارسال ایمیل های تبلیغاتی (ایمیل مارکتینگ) با تضمین 100% ارسال به اینباکس , تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی و ارائه بهترین آمار به مشتری توسط سیستم .
طراحی وب سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا، این امکان برای شما وجود دارد تا از راه حل های ارزان ما برای طراحی وب سایت استفاده کنید و طراحی وب سایت مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که دارید راه اندازی کنید.

طراحی سایت شخصی امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی داشته باشید و از این طریق با دنیا در ارتباط باشید و ارتباطات جدیدی بدست آورید. طراحی وب سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک وب سایت بهینه سازی شده داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.

 

 

 مزایای طراحی سایت توسط شرکت ما :

  • طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
  • طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  • امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما
  • مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
  • در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
  • قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه

 

خدمات کاری شرکت در 3 مرحله کلی

در حال حاضر شرکت با دارا بودن متخصصان جوان ، مجرب و تحصیل کرده آماده ارائه ی خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا از تمام تلاش خود برای رضایت شما از کار ، دریغ نخواهد کرد.

بیشتر بدانید +

نقشه و استراتژی

نقشه و استراتژی

شناخت نیازهای مشتری , تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه های موجود برای رسیدن به هدف , مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد

برنامه نویسی و طراحی

برنامه نویسی و طراحی

طراحی گرافیکی وب سایت , برنامه نویسی وب سایت , تست و رفع اشکالات احتمالی , وارد کردن محتوی صفحات وب سایت

آزمایش و تحویل

آزمایش و تحویل

تست و تحلیل بخش های مختلف , راه اندازی نسخه آزمایشی , تحویل نهائی , فاز پشتیبانی، مشاوره توسعه سایت و بهینه سازی سایت در گوگل

آمار پروژه ها

132+

پروژه انجام شده

1100+

برنامه نویسی تحت وب
 

1000+

ساعت کار در سال 94

120+

رضایت نامه کامل مشتریان
بالا