عضویت در سایت

*

*

*

*

*

*

کلمه عبور را فراموش کردید؟

*

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت اخرین اخبار سایت ، کوپن های تخفیف ، هدایای رایگان و ... در خبرنامه سایت عضو شوید

15 تکنیک موثر در طراحی سایت

در دنیای رقابتی امروز، باید بتوان سایتی را طراحی کرد که بهتر از سایت سایر رقبا بوده و یک سر وگردن از آنها بالاتر باشد .

با اینحال سایتی که به خوبی طراحی شده باشد اصلا کافی نیست . یک سایت خوب باید بر روی مواردی ساخته شده باشد که بتواند برند شما را متمایز از سایر برندها کند. یک تیم کارآمد ممکن است برای هر پروژه ای ، مفهوم طراحی شخصی داشته باشند. نوع طراحی سایت شما باید با مدل تجاریتان مناسب و سازگار باشد . شرکت شما چه به دنبال یک پلتفرم ارتباطی باشد و چه بر روی فروش تمرکز کرده باشد ، طراحان صالح و با استعداد معمولا از ابزارهای مناسبی برای ایجاد سایت استفاده میکنند که می تواند شانس حضور شما در دنیای رقابتی امروز را افزایش دهد.

جی کوئری نسخه 2 رونمایی شد

 بعد از جی کوئری نسخه 1.3 بلافاصله جی کوئری نسخه 2 رونمایی شد. این ورژن قدرت بسیار بالایی از کتابخانه های جاوااسکریپت دارد.

این خبر بسیار خوبی بود. چراکه این ورژن از جی کوئری پشتیبانی خود را از مرورگر IE نسخه های 6 و 7 و 8 قطع نمود. البته به یاد داشته باشیم که هنوز هم بعضی از افراد که تعدادشان هم کم نمیباشد از مرورگر IE6 استفاده مینمایند.

اما در نهایت قطع پشتیبانی از مرورگر و نسخه هایی که در بالا به آن اشاره شد نتیجه اش کم شدن فایل به اندازه 8 کیلوبایت میباشد که میتواند سرعت پردازش را تا حد بسیار بالایی افزایش دهد.

چک لیستی برای طراحان سایت

هر طراحی مهلت مخصوصی برای ارائه ی طرح خود به مشتری دارد . ممکن است زمان شما برای ملاقات چهره به چهره با مشتری فرا رسیده باشد . آیا برای اینکار آماده هستید؟ تنها به دست گرفتن طرح و تحویل آن به مشتری نمی تواند تضمین خوبی برای شروع پروژه باشد . کارهای دیگری نیز وجود دارد که باید انجام دهید تا بتوانید برای پیشنهاد و ارائه ی طرح خود به مشتری موفق باشید .باید برگ برنده در دستان شما باشد تا در روز ملاقات راحت بوده و اعتماد به نفس کافی داشته باشید . در این مقاله در مورد کارهایی که باید قبل از ارائه ی طرح به مشتری انجام دهید ، صحبت خواهیم کرد.

بالا